П'ятниця, 01 вересня 2017 18:19

Падре Балтазар у Полтаві. Відгуки

"Падре Балтазар на прізвисько Тойво" ще тільки збирається до Полтави, а у нас є вже перший відгук:"Захоплююче, зворушливо, інтригуюче... як завжди по-гримичівськи"(здається в Полтаві народилося нове слово) Дякую Ірині Анатоліївні за відгук, Миколі Кравченко за швидке реагування-доставку роману і, Марино Віллівно, Полтава ВАС чекає 25 серпня о 18 год на зустрічі з читачами. І всі, хто хоче захопливо-інтригуюче-пригодницької зустрічі запрошуємо до бібліотеки на Європейській 141 (зуп.Чайковського)

 

"Уранці ліс виглядав зовсім інакше,ніж учора. Це вже був не монстр. Це був зачарований ліс з однієї з тих казок, які йому оповідала в дитинстві баба Юстина. Перед ним стояв зачарований ліс з фантастичними деревами, на яких цвіли величезні, ніколи небачені ним квіти дивовижних кольорів. На старих гілках жили якісь рослини,які звисали додолу, вони також були обплетені екзотичними квітами. Фарби дражнили його /Никитки/ око, що звикло до скупої канадської кольористики, вони були подібні до барв вишивальних ниток баби Юстини. Час від часуна тих гілках з'являлися фантастичні птахи, забарвлені в химерні кольори. Никитка вдихнув на повні груди. Якийсь дивний приємний запах. Як із бабиюстинівської казки. В Канаді таких запахів не було...У Никитки на серці запанували мир і спокій. Він замріявся..." Марина Гримич "Падре Балтазар на прізвисько Тойво" Не тільки захопливо-зворушливий роман. Тут є все: і жорстокість, і жіноче незрозумілозащо кохання, і чоловіча, вибачте, тупість... і мудрість, і пригоди... ЖИТТЯ, 
Отож, запрошуємо завтра, 25 серпня на зустріч з Мариною Віллівною Гримич, письменницею, науковцем, видавцем, етнографом. Чекаємо о 18 год. вул. Європейська, 141 (зуп.Чайковського) Книги+автограф-сесія!!!До зустрічі!

 

150 світлин із зустрічі з чарівною Мариною Гримич та харизматичним Ігорем Осташем не передадуть всіх емоцій, переживань і вражень від книг, розмов, щирості, відвертості...Тому їх буде менше тут. Але 120 хвилин з гостями стали незабутніми для всіх нас. Щире спілкування, здивування, питання-відповіді про книги, політику, історію, про Канаду, Бразилію, Нову Австрію, Ліван, про галушки (наші рідненькі-полтавські) і знову про нашу рідну Україну, про наше життя, про українську книгу, яка "не повинна відчувати себе гостею у рідній хаті".До нових зустрічей! Книга Марини Гримич "Падре Балтазар на прізвисько Тойво" та Ігоря Осташа "Бонді, або повернення Богдана Весоловського" чекає на ВАС у нашій бібліотеці! Приємних подорожей і вражень!