Історія

الأوكران ولبنان Український Ліван

إيهور أوستاش Ігор Осташ

Книга присвячена майже 2000-літній історії українсько-ліванських взаємин, починаючи від Святої Варвари з Баальбеку, мощі якої зберігаються у Володимирському соборі в Києві. Книга розповідає про видання «Євангелія» арабською мовою 1708 р.,…
Книга присвячена майже 2000-літній історії українсько-ліванських взаємин, починаючи від Святої Варвари з Баальбеку, мощі якої зберігаються у Володимирському соборі в Києві. Книга розповідає про видання «Євангелія» арабською мовою 1708 р.,…
Ця книга відомого українського політолога Олександра Палія знайомить арабомовного читача з історією України, подаючи стислий огляд всіх історичних етапів бурхливого розвитку цієї європейської країни від прадавніх часів до сьогодення. Книга…
Другий том збірника наукових праць «Поле» має на меті представити цех українських дослідників-польовиків від гуманітаріїв (етнологи, етнографи, фольклористи, антропологи) до природничників (біологи, зоологи), а також порівняти між собою їхні дослідницькі…
“Армія – це команда. Вона їсть, спить і воює як команда”. Ці слова належать генералу Другої світової війни Джорджу Паттону. Власне з цього, суто антропологічного погляду розглянуто в монографії д.істор.…
Історія походження 50 найпоширеніших міфів та стереотипів про українську історію та культуру Видання п’ятдесяти нарисів Якова Гордієнка з українського «примарознавства» “Errare humanum est” (з лат. – Людині властиво помилятись), відкриває…
У монографії висвітлюється життєвий шлях видатного українського церковного діяча, просвітника, педагога, історика й проповідника, очільника українського національного церковного руху доби Розстріляного Відродження митрополита Української Автокефальної Православної Церкви 1920-х років Василя…
У монографії канд. істор. наук Оксани Овсіюк «Життя після окупації: побут киян 1943–1945 рр.» досліджується короткий період київської історії, на який досі дослідники мало звертали уваги. Київ уже звільнено, але…
Збірник наукових, науково-популярних праць, спогадів. Перший том наукового видання "Антропологія простору" присвячений культурному ландшафту Києва та київських околиць. В ньому зібрано статті про окремі сегменти столиці та її приміської зони…
У новій монографії доктора історичних наук П. П. Гай-Нижника висвітлюється діяльність українських дипломатів та урядовців у контексті ведення міжнародної фінансової політики урядами Центральної Ради, Гетьманату та Директорії протягом 1917–1922 років.…
Сторінка 1 із 3