Понеділок, 02 квітня 2018 22:49

Україна вперше бере участь у Міжнародному книжковому ярмарку в Абу-Дабі

Цього року Україна вперше бере участь в Міжнародному книжковому ярмарку в Абу-Дабі, що відбудеться з 25 квітня по 1 травня ц.р. під патронатом Спадкоємного принца Абу Дабі М.Аль Нагаяна та за організації Управління туризму та культури Абу Дабі  (Abu Dhabi International Book Fair, ADIBF).

ADIF є спільною ініціативою Управління туризму та культури Абу Дабі та Франкфуртської книжкової ярмарки. Захід вперше був організований 1981 року як Ісламський книжковий ярмарок, а в 1986 році перетворився на Міжнародний книжковий ярмарок Абу Дабі. З 1993 року захід проводиться в Абудабійському національному виставковому центрі на щорічній основі і виступає платформою для встановлення зв’язків між видавцями, дистриб’юторами, агентами у сфері книговидавництва, а також культурними організаціями та представниками ЗМІ. 

Цього року у заході планується участь 1320 підприємств з 65 країн світу, які представлятимуть більше 500 тис. одиниць книжкової продукції. Очікується, що захід відвідає близько 300 тис. осіб.

Організатори виставки повідомили про готовність надати Україні на безкоштовній основі стенд розміром 8 м2, де українські видавці зможуть представити свою продукцію. Це стало можливим після успішногї участі України на Бейрутському міжнародному арабському книжковому ярмарку (Бейрут, 2017).

Також еміратською стороною було оголошено про можливість фінансування перекладу іноземної друкарської продукції авторів, які  братимуть участь у виставці, арабською мовою.