Середа, 09 березня 2016 08:48

У Маріупольському державному університеті пройшла презентації книги Тімоті Снайдера "Криваві землі"

У Маріупольському державному університеті пройшла презентація книги Тімоті Снайдера «Криваві землі: Європа між Гітлером і Сталіним». Презентувала книгу директор видавництва "Дуліби", в якому вона була видана, доктор історичних наук Марина Гримич.

Книга професора Єльського університету (США), блискучого історика і оповідача Тімоті Снайдера «Криваві землі: Європа між Гітлером і Сталіним» присвячена трагічним сторінкам в історії Східної Європи: український Голодомор, сталінські масові екзекуції, Голокост, розстріли німцями цивільного населення під час антипартизанських операцій, спеціальне навмисне морення голодом радянських військовополонених, післявоєнні етнічні чистки.

Марина Гримич розповіла про зміст книги, біографію автора, його наукові погляди. Презентація отримала живий відгук. Студенти і викладачі ставили видавцеві питання, обговорювали події, описані у книзі.

На закінчення презентації її учасники отримали примірник книги. «Криваві землі: Європа між Гітлером і Сталіним» також була передана до Наукової бібліотеки МДУ.

 

Докладніше