Середа, 21 жовтня 2015 08:41

"Криваві землі" Тімоті Снайдера мандрують Україною

В жовтні 2015 року видавництво "Дуліби" відвідало Одесу та Запоріжжя з презентаціями книги Тімоті Снайдера "Криваві землі. Європа між Гітлером та Сталіним". Презентації відбувалися у формі power-point: про книгу, автора, історія російськогого перекладу, як виникла назва, які акценти ставив сам автор під час презентування книжок в Україні влітку 2015 року, про методологію дослідження, стилістику тексту і виступів Тімоті Снайдера. Серед тем: особистість Т.Снайдера, його публікації про Україну, головні акценти автора: "ексгумація" пакту Молотова-Рібентропа, політика пам'яті, історія vs пропаганда, історики vs політики, термін "криваві землі" тощо.  

8 жовтня історичний факультет Одеського національного університету імені І.Мечникова приймав Марину Гримич.

Зустріч відкрив декан історичного факультету проф. Кушнір В.Г. Марина Гримич представила презентацію і відповіла на численні запитання студентів, аспірантів та викладачів факультету. Координатором зустрічі була д.і.н. Поліна Барвінська.

16 та 17 жовтня відбулися презентації в Запоріжжі. На історичному факультеті Запорізького національного університету імені Іллі Мечникова презентація відбулася за активної підтримки наукової бібліотеки університету В.О.Герасимової та викладача історичного факультету Олексія Штейнле. 

 

В рамках "Запорізкьої книжкової толоки" в "Козак-палаці" презентацію мали змогу побачити ті, хто "не добіг" на історичний факультет.