Вівторок, 23 червня 2015 06:44

Світовий бестселер Тімоті Снайдера відтепер зможуть читати російськомовні українці

22 червня у Київському міському будинку вчителя Тімоті Снайдер вперше презентував російськомовне видання своєї книги «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним».

Книга вийшла друком у перекладі Лукії Зурнаджи у видавництві “Дуліби”. Цей масштабний видавничий проект став можливим завдяки підтримці Посольства США в Україні. Метою проекту є поширення науково обґрунтованої інформації стосовно подій Другої світової війни серед російськомовного населення України, а також за її межами.

Просвітницьке значення видання зростає в умовах сучасної війни Російської Федерації проти України. Адже, довільно трактуючи події сімдесятирічної давнини, російська пропаганда нерідко використовує їх для виправдання власної агресії.

Проект підтримали Міністерство освіти і науки України та Міністерство оборони України. Під час презентації представникам цих відомств було вручено сертифікати на отримання книжок для подальшого поширення  у цивільних і військових навчальних закладах та шпиталях України.

Окрім презентації паперового видання, присутнім було продемонстровано сайт книги, на якому світовий бестселер доступний для безкоштовного завантаження на всі типи гаджетів.

Під час заходу всі бажаючі мали можливість поспілкуватися з автором книги. Зокрема, відвідувачів цікавило ставлення професора Снайдера до сучасної ситуації в Україні.

Після презентації присутні отримали безкоштовний примірник книги.

Незважаючи на щільний графік, професор не зміг відмовити прихильникам у невеличкій автограф-сесії.