Середа, 24 червня 2015 11:42

Тімоті Снайдер зустрівся з читачами у музеї Великої Вітчизняної війни

23 червня відбулася презентація світового бестселера «Криваві землі: DSC 4611Європа між Гітлером та Сталіним»у «Національному музеї історії Великої Вітчизняної війни». Попри те, що книга вже пережила 29 видань на 26 мовах світу, російською вона опублікована вперше. Переклад книги, здійснений Лукією Зурнаджи, вийшов 2015 року у видавництві “Дуліби”.


Презентація була спрямована насамперед на ознайомлення фахівців-істориків із доробком професора Снайдера. Тож, на захід завітало багато працівників музеїв, бібліотек, дослідників.
Монографія Т. Снайдера викликала жвавий інтерес серед науковців.
Зокрема, скористалися можливістю задати питання зірці історичної науки такі знані українські спеціалісти з історії Другої світової війни як Іван Патриляк та Тетяна Пастушенко.
DSC 4628Автора та видавця із виходом російськомовного варіанту «Кривавих земель» привітав заступник Міністра культури Ігор Ліховий. Він наголосив, що сьогодні в українському суспільстві є великий запит на об’єктивне дослідження складної історії минулого століття, і поява досліджень іноземних авторів сприяє очищенню науки від ідеологічних викривлень.
У рамках презентації відбулося безкоштовне поширення видання між гостями заходу.
Після спілкування із читачами, Тімоті Снайдер відвідав експозицію музею Великої Вітчизняної війни.