Субота, 10 грудня 2016 20:40

Телеканал "Кіровоград": Світовий бестселер „Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним” презентували в обласному центрі

Книга професора Єльського університету Тімоті Снайдера присвячена трагічним сторінкам в історії Східної Європи: український Голодомор, сталінські масові екзекуції, депортації та вбивства поляків. Під час роботи над книгою в нагоді автору стала 15-річна праця в архівах країн Східної Європи. 

Про страшні події у книзі розповідають і їх безпосередні учасники: як жертви, так і виконавці злочинів. Різниця між Гітлером та Сталіним невелика, стверджує автор. У Кропивницький видавці привезли 120 примірників. Їх розподілять між бібліотекою імені Чижевського та педагогічним університетом. До цього видання презентували по всій Україні, особливо на Сході держави. «Криваві землі» отримали 9 перших премій у різних номінаціях, були названі «книгою року» за результатами дванадцяти літературних списків. Книга миттєво стала бестселером, її переклали на 27 мов світу. Вона також доступна і в безкоштовній електронній версії.

Джерело