Понеділок, 15 лютого 2016 20:10

Відгук письменника про письменника

В'ячеслав Васильченко: "У путах детективних тенет"

«Маю надію, що цей роман сподобається». Так написав Сергій Пономаренко на моєму примірнику книги «Тенета бажань». І його надія справдилася. Роман нагадав мені стиснуту пружину, яка – сторінка за сторінкою – намагається звільнитися від інтриги.

А те, що ти береш участь у цьому звільненні, втілює другу частину дарчого напису: «Приємного прочитання». Справді, читати було приємно. Містика, таємниці, інтрига – те, що я люблю в романах і фільмах. І тут усе це знайшов. Плюс до всього – події розгортаються в різних епохах, на різних територіях. Використано багато цікавих культурних фактів. Це вже друга книга пана Пономаренка, яку я прочитав. Раніше був «Ключ к бессмертию». Ту ювілейну (20) разом з ним ще й презентував на цьогорічних «Книжкових контрактах». На черзі новий роман знаного автора – «Темний ритуал». Поступово стаю фанатом. І це добре. По-перше, насолода від читання. По-друге, майстер-класи від колеги. По-третє, відстежуєш тренди. Одне слово, радий знайомству з автором і його творчістю. А тут ще й донька магістерську пише. Досліджує детективні твори. «Тенета бажань» підуть тепер ще й під «науковий мікроскоп». Отакі от детективні тенета…
«Родіон Іконников, закоханий у скандально відому поетесу Зінаїду Гіппіус, вирішив написати роман про Страх. Бажання дізнатися Страх и Любов проводить його через дивовижні пригоди. Його щоденник, виявленний майже через століття, дає несподіванний поштовх серії загадкових вбивств, змусивши головного героя Олега стати учасником неймовірних подій, весь час відчуваючи поруч подих смерті».

Узято тут